Przejdź do treści

Nasze doświadczenie buduje zaufanie

O Nas

Wykonujemy m.in. szlifowanie marmuru (Warszawa), krystalizacja marmuru (Warszawa).

Zakład Usług Wielobranżowych REMARK jest firmą rdzennie polską, z ponad czterdziestoletnią tradycją w świadczeniu profesjonalnych usług remontowych, kamieniarskich oraz specjalistycznych usług konserwatorskich. Przedsiębiorstwo stale rozwija się i wzbogaca swoją ofertę o nowe usługi a także unowocześniając już istniejące. Wachlarz usług, które świadczymy jest bardzo szeroki.  Obejmuje wszelkiego rodzaju prace kamieniarskie, wykończeniowe i remontowe. a także sklep kamieniarki. Wprowadziliśmy na polski rynek innowacyjne usługi jak system antygraffiti i system usuwania niepożądanych zapachów. 

Główne filary naszej działalności

W czym jesteśmy najlepsi

Przeprowadzamy renowacje zniszczonych posadzek i elewacji kamiennych, doprowadzając dany materiał do jego pierwotnego stanu, nadając mu efekt świeżości i połysku.  Nasze wieloletnie doświadczenie, jest gwarancją wydobycia z kamienia tego co najpiękniejsze i drogocenne.

Firma REMARK w swojej ofercie proponuje prace remontowe-kamieniarskie, takie jak: układanie posadzek, kładzenie tynków, glazury, terakoty, paneli, montaż okien i drzwi, instalacji centralnego ogrzewania i kominowego, szlifowanie marmuru Warszawa, krystalizacja marmuru Warszawa.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas przemieszczenia się po posadzkach kamiennych, proponujemy rozwiązanie jakim jest zastosowanie systemów przeciwpoślizgowych. Zbierająca się woda na zewnętrznych schodach budynku może stanowić duże zagrożenia dla naszego zdrowia. 

 

DEZYNFEKCJA ma na celu wyeliminowanie mikroorganizmów. Nasza oferta dzieli się na cztery usługi: prace dezynfekująco – myjące, prace oczyszczająco – dezynfekujące, deodoryzacje – sanifikacje, zabiegi specjalne, dezynfekcja elewacji.

Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się renowacją obiektów zabytkowych. Polega to m.in. na: oczyszczanie ze starej farby, opalanie płomieniem, szlifowanie, podkład, dwukrotne malowanie, uzupełnianie ubytków w drewnianym pochwycie, malowanie lakierobejcą.

ANTY-GRAFFITI SYSTEM – Jest to technologia, która usuwa warstwy zabrudzenia bez naruszania podłoża, przywracając pierwotny stan czyszczonej powierzchni. W sposób efektywny przeciwdziała zjawisku graffiti, będąc wykorzystywany w blisko 30 krajach świata od 20 lat.

Wszechstronność

Działamy na terenie całej polski

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, niskie ceny, elastyczność w realizacji powierzonych nam zadań i zdecydowana orientacja na klienta, to główne korzyści współpracy z naszą firmą. Przez ponad 30 lat istnienia firmy na rynku, wykonywaliśmy usługi m. in. dla:

KOMPETENCJA I PROFESJONALIZM

Wykonujemy usługi dla każdego klienta

Oprócz instytucji państwowych zaufali nam również:

Kościoły min. Klasztor Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie, Kościół Bonifratów Św. Jana Bożego w Warszawie, Synagoga im. R. i Z. Nożyków

Instytucje niepubliczne m.in. Apartamenty przy Królikarni w Warszawie,  Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie, Hotel Courtyard by Marriott / Airport Hotel w Warszawie, Hotel Jan III Sobieski w Warszawie, Hotel Zamek Ryn w Ryni, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno- Drogowych w Ożarowie Mazowieckim

I wiele innych realizacji…

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, niskie ceny, elastyczność w realizacji powierzonych nam zadań i zdecydowana orientacja na klienta, to główne korzyści współpracy z naszą firmą.

Marmurowy stół ze skórzanymi krzesłami
Łazienka ze ścianami wyłożonymi marmurem

Nasz atut

nasi ludzie i społeczność

Serdecznie zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z firmą Remark. Chętnie nawiążemy kontakty z innymi firmami zajmującymi się pokrewnymi dziedzinami, bądź z konkretnymi osobami szukającymi nowej pracy.

logo firmy remark

Od 1 września zmiana adresu!

zapraszamy na

Płowiecką 74

Z przyjemnością chcemy poinformować, że od 1 września 2023 nasz punkt sprzedaży przenosi się na nowy adres: Płowiecka 74, Warszawa.