Przejdź do treści

RENOWACJA ELEWACJI KAMIENNYCH

Firma REMARK proponuje kompleksową ofertę realizacji różnych zadań w zakresie renowacji powierzchni kamiennych. Zapewniamy pełną renowacja elewacji kamiennych budynków i zabytków wykonanych z granitu, marmuru, piaskowca. Współpracujemy z gronem wysokiej klasy konserwatorami zabytków, który podejmują się wszelkich zadań z zakresu renowacji, ze szczególnym uwzględnieniem prac przy rzeźbach kamiennych i elementach architektonicznych.

USUWANIE GLONÓW

Klinkier, oraz cegła i inne okładziny elewacyjne charakteryzują się dużą porowatością, a tym samym nasiąkliwością, co oznacza, że chłoną one wodę. Wraz z wodą w głąb wnika kurz, pyły i sadza oraz zanieczyszczenia naniesione z wodą deszczową. Wszystko to powoduję obniżenie estetyki i żywotności materiału.

NAPRAWA

Przeprowadzamy renowacje zniszczonych posadzek i elewacji kamiennych, doprowadzając dany materiał do jego pierwotnego stanu, nadając mu efekt świeżości i połysku.  Nasze wieloletnie doświadczenie, jest gwarancją wydobycia z kamienia tego co najpiękniejsze i drogocenne.

CZYSZCZENIE

Odrestaurowanie zniszczonych powierzchni kamiennych to główny zakres działalności firmy. Doprowadzenie wysłużonego kamienia do jego pierwotnego stanu oraz nadanie mu efektu świeżości i połysku to cel każdej przeprowadzonej przez nas renowacji. 

IMPREGNACJA

Najlepszym sposobem na zwiększenie żywotności kostki brukowej i okładzin elewacyjnych oraz zabezpieczenie przed erozja i utratą intensywnej barwy jest impregnacja środkami chemicznymi, czyli tzw. IMPREGNACJĘ HYDROFOBIZUJĄCĄ.

.

logo firmy remark

Od 1 września zmiana adresu!

zapraszamy na

Płowiecką 74

Z przyjemnością chcemy poinformować, że od 1 września 2023 nasz punkt sprzedaży przenosi się na nowy adres: Płowiecka 74, Warszawa.