Maty z piaskowca

ZALETY UŻYCIA MAT Z PIASKOWCA

 1. Dowolne kształty powierzchni
 2. Nieograniczone zastosowanie, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków
 3. Dostojny i ekskluzywny wygląd piaskowca naturalnego
 4. Lekkość- obciążenie konstrukcji to zaledwie 5kg/m2
 5. Dowolność barw
 6. Łatwy i szybki montaż
wesley-tingey-ZdOW9Qd8mQo-unsplash

ZASTOSOWANIE MAT Z PIASKOWCA

 1. Elewacji budynków
 2. Wykończenia galerii handlowych i sklepów
 3. Sztukaterii
 4. Zabudowy kominków
 5. Prześwietlenia
 6. Wykonania elementów drobnej architektury wewnętrznej
piaskowiec

nowatorskie rozwiązanie

Okładziny elastyczne z naturalnego piaskowca – wyjątkowy materiał wykończeniowy, znacznie podwyższający standard budynku. Zabiegi wykonujemy w dyskretny sposób, nie powodując zakłóceń w pracy obiektu, a wszelkie formy zabezpieczeń nie są uciążliwe dla użytkowników i nie wpływają na estetykę obiektu.

ściana z pisakowca

Cena

Dotychczas piaskowiec, jako naturalny kamień wykończeniowy, pozostawał dla wielu osób jedynie w sferze marzeń ze względu na wysoką cenę, skomplikowany montaż i wielki ciężar. Piaskowiec elastyczny to najnowsza generacja surowca modyfikowanego, produkowana z czystego, wyselekcjonowanego piaskowca oraz najwyższej jakości kruszywa kwarcowego. 

pomarańczowa ściana z piaskowca

Dostawa i czyszczenie

Dysponujemy pełną gamą kolorystyczną. Kolory nie ulegną odbarwieniu, nawet na pełnej ekspozycji na promienie UV – są to barwy naturalne, wynikające z budowy chemicznej cząsteczek, a nie z nakładania barwnika sztucznego, który traci swoje nasycenie po pewnym czasie. Elastyczny piaskowiec można aplikować bezpośrednio na ścianę i modelować go na krawędziach lub powierzchniach krzywych.  Materiał może mieć kształt monolitu lub sformatowanych elementów na ociepleniu, pełnej ścianie bądź prześwietleniu.