Przejdź do treści
Dezyfekcja pomieszczeń

Prace dezynfekcyjno - myjące

dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu wodą,  po zmarłym i odkażanie pomieszczeń (bakterie, wirusy), dezynfekcja wody (zbiorniki wodne, studnie).

usuwanie zapachów

Prace oczyszczająco - dezynfekujące

zabezpieczenie pomieszczeń przeciw ptactwu i związanymi z tym zanieczyszczeniami, modernizacja i czyszczenie poddaszy, balkonów, stropodachów, przewodów kominowych, i innych

dezynfekcja sprzętu

Prace dezynfekujące elewacje

usuwanie glonów, mchów, porostów i innych organicznych zanieczyszczeń z każdego rodzaju elewacji.

dezynfekcja pomieszczeń sanitarnyc

Dezynfekcja pomieszczeń z Remarkiem

DEZYNFEKCJA ma na celu wyeliminowanie mikroorganizmów. Nasza oferta dzieli się na cztery usługi:

  • prace dezynfekująco – myjące : dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu wodą, dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych po zmarłym i odkażanie pomieszczeń (bakterie, wirusy), dezynfekcja wody (zbiorniki wodne, studnie).
  • prace oczyszczająco – dezynfekujące : zabezpieczenie pomieszczeń przeciw ptactwu i związanymi z tym zanieczyszczeniami, modernizacja i czyszczenie poddaszy, balkonów, stropodachów, przewodów kominowych, i innych
  • deodoryzacje – sanifikacje : usuwanie nieprzyjemnych zapachów, eliminacja źródła zapachu oraz odświeżanie i perfumowanie powietrza w pomieszczeniach zamkniętych (sale konferencyjne)
  • zabiegi specjalne – odgrzybianie pomieszczeń, usuwanie glonów z powierzchni zewnętrznych i inne
  • dezynfekcja elewacji – usuwanie glonów, mchów, porostów i innych organicznych zanieczyszczeń z każdego rodzaju elewacji.

Sprawdź produkty w naszym sklepie internetowym

POLECAMY WYCIERACZKI SYSTEMOWE

logo firmy remark

Od 1 września zmiana adresu!

zapraszamy na

Płowiecką 74

Z przyjemnością chcemy poinformować, że od 1 września 2023 nasz punkt sprzedaży przenosi się na nowy adres: Płowiecka 74, Warszawa.